[Přeskočit k obsahu]

Dům řemesel Arcadis

O nás

Jsme parta nadšenců, kteří se snaží vdechnout život myšlence na vytvoření kulturního stánku, kde budou dospělí a děti pod vedením zkušených výtvarníků a řemeslníků objevovat taje a kouzla výtvarného umění a původního řemesla. Máme rádi keramiku a práci s ní, máme rádi příjemné a inspirativní prostředí, výtvarné umění milujeme dobrou kávu a víno. 

Na podzim roku 2011 jsme zahájili rekonstrukci statku na Vysoké u Mělníka. Po rozsáhlé rekonstrukci jsme původní krásný statek (bohužel ve velmi poničeném stavu) proměnili ve výtvarné centrum se stylovou kavárnou a vinárnou. Dnes je Dům řemesel centrem setkávání nadšenců pro keramiku, výtvarné kurzy, výstav a kulturních setkávání. Postupně se nám daří spoluvytvářet nového Genia Loci Domu řemesel Arcadis. 

Věříme, že nejen město, ale i venkov může být místem, kde lidé naleznou zajímavou galerii, osvojí si výtvarné a řemeslné dovednosti a v neposlední řadě posedí v příjemném a klidném prostředí kavárny nad šálkem dobré kávy a skvělým zákuskem. U nás alespoň na chvíli zapomenete na každodenní stres a starosti!

vjezd

 

 

designed by ARCHIHOLIK

TOPlist